Jõuluhommik ja II veerandi lõpetamine

Ja ongi II veerand läbi.
Jõuluhommikul Aegviidu kirikus oli ka lapsevanemaid ja meie kooli vilistlasi, mis oli eriti ilus.
Jõululaule ja -lugusid ja -luuletusi oli, häid sõnu ja soove andsid koguduse õpetaja Tõnu Linnasmäe, koolidirektor Tiina Steinberg ja aegviidulane Marianne Mustonen.

Koolis toimus veerandilõpu viktoriin. Küsimused polnud üldsegi mitte kergete killast, näiteks – mitu riiklikku teenetemärki Vabariigi President annab? (õige vastus: 6). Seekordse väga tiheda rebimise võitis 1 punktiga võistkond Käbid, 2-5 kohta jagavad Aex, M, Lahedad vorstid ja Lillekesed, Ženja võttis täna 6. koha.
Järgmine turniir III veerandi lõpus.

Aktusel tänati ja õnnitleti häid ja väga häid õpilasi, sünnipäevalapsi peeti meeles ja lõpuks said kõik osa suurest kringlist.
Järgmise nädala algul paneme siia ka pilte jõulupeost ja veerandi lõpetamisest.

Rubriigid: jõuluhommik, veerandi lõpp, viktoriin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.