Kuidas III veerand lõppes

(Tehnilistel põhjustel ilmub 3. veerandi viimase päeva kokkuvõte vahetult enne uue veerandi algust).
Veerandi viimane päev 18. märtsil oli väga tihe.
Esimese tunni ajal kirjutasid kõik klassid luuletuse, mille ridade esimesed tähed andsid kokku sõna Aegviidu Kool. Luuletused tulid väga lõbusad ja lahedad 🙂 Paneme need ka siia üles.
Siis järgnes viktoriin, nagu selle õppeaasta veerandi viimasel päeval kombeks. Võitis seekord ŽENJA. Küsimused eeldasid avarat silmaringi, näiteks – millise meil kasutatava köögivilja rahvapärased nimetused on tiig, kürbes, tõikva? (õige vastus – kõrvits).
Ja siis olid meil külas maletajad – Tallinna malemaja treener Ervin Liebert, kes väga värvikalt avas  malekäike, Jäneda õpilased ja Aegviidu malemehed. Lõpetuseks said soovijad omavahel mõõtu võtta.
Järgnenud aktusel tänas kool spordipäeva parimaid – Antero Noort, Raiko Leitenit, Sirli Laurit, Mirjam Schasminit ja hokimeeskonda.
Karl Hans Bammer oli väga edukas lumelauasõidus Valgehobusemäel.
Teadmiste konkursi klasside parimad olid – Cristen Kivimäe, Mark Eemil Mustonen, Raiko Sten Reidla, Hardy Keller, Antero Noor, Indra Suvi, Rene Rosin ja Mirjam Schasmin.
Tunnustasime klasside parimaid õpilasi ja pidasime meeles sünnipäevalapsi.
Selgusid ka parimad õpetajate loodusfotod.
Auväärne žürii, kuhu kuulusid Jaanus Käärma, Mihkel Schasmin ja Harri Pürjema RMK-st, valis kaks parimat pilti – Uku Praksi ja Reet Kangeri oma. Publiku lemmikuks sai Anneliis Libliku pilt (varsti näitame võidupilte ka siin).
Nii see päev läkski.
[slideshow]

Rubriigid: veerandi lõpp. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.