Eesti Vabariik 94

23.veebruaril tähistasime Vabariigi aastapäeva.
Päev algas piduliku lipuheiskamisega, sel aastal olid lipuheiskajateks parim esimese klassi õpilane Raili Stina ja õpilasomavalitsuse esimees Hardy.
Kui me siiani oleme direktorit näinud/kuulnud klaverit ja viiulit mängimas, siis seekord avas ta aktuse flöödimänguga.
Pidulikult said kooli ja külaliste ees tänusõnad jalgpallipoisid hea mängu eest võistlustel Kilingi-Nõmmel.
Volikogu esimees Toomas Tõnise tervitas meid.
Koor laulis ilusti mitmehäälselt ja rahvatantsijad oli nagu ikka ilus vaadata.
Riina Mäesalu Eesti Pangast rääkis meile pankade toimimisest, Keskpanga rollist, raha liikumisest maailmas ja sellest, millal ja miks trükitakse raha juurde. Saime teada, et Eesti eurod trükitakse Saksamaal ja mündid vermitakse Soomes. Veel saime teada, milline on Eesti riigi kullavaru ja muidugi rääkisime ka Kreekast.
Edasi jätkus päev teadmiste kontrolliga, aga need tulemused selguvad veerandi viimasel päeval 16.märtsil.
[slideshow]

Rubriigid: külaline, vabariigi aastapäev. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.