III veerandi viimane päev

Veerandi viimane päev algas nagu ikka viktoriiniga. Seekord oli nii trikiga, huumorisoont eeldavaid kui ka teadmisi nõudvaid küsimusi (näit. nimetada Benelux´i maad või nimetada populaarne elukutse Somaalias). Võitis Mark-Danieli juhitud võistkond SUITSUVORSTID.
Direktor tänas veerandi parimaid õpilasi.
Aktusel selgusid ka teadmiste konkursi tulemused. Kahjuks jäid kahes klassis tulemused nõrgaks ja seetõttu neis parimat välja ei kuulutatud.
Parimad on:
1.kl – Raili Stina Reidla
2.kl – Ekke Tõnn Rütman
3.kl – Rainer Talvik
4.kl – Loviisa Vahenurm
5.kl – Hardy Keller
7.kl – Indra Suvi
Heade teadmiste eest kingiks raamat.
Selgusid ka enim meeldinud õpetajate looduspildid.
Koolirahvas ja külalised valisid parimaks õp.Reet Kangeri jääpildi.
Žürii (Annely Vaikre, Ants Raava ja Ranno Soots kultuurikomisjonist) järjestus:
1 – õp. Reet Kanger, jääpilt
2 – õp. Rain Rannaääre, herilasepesa
3 – õp. Uku Praks, seened ja õp. Thea Luik, Paukjärve
Pildid on märtsikuus saalis üleval, kui mahti, astuge läbi.
Pärast aktust läksime rahvamajja, kus näitering mängis meile A.Kivirähki näitemängu “Sibulad ja šoklaad”. Naljaka loo naljakaid tegelasi kehastasid Kertu, Renaate, Rainer, Ekke Tõnn ja Mark Eemil ning tubli taustajõud oli Anastasia. Tänud juhendajale Marian Rütmanile ja edu kooliteatrite festivalil 30.märtsil Jüris!
Etenduse järel said õpilased tunnistused ja päev lõppes magusalt – ühise kringlisöömisega.
Hääd kevadist vaheaega!
[slideshow]

Rubriigid: veerandi lõpp, viktoriin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.