Väike vahepeatus enne lõppu

Kõik läheb nii kiiresti – tasemetööd, järelvastamised, tööde esitamised, igasugused ettevõtmised – et kui see kõik järgmisel nädalal lõpeb, võib olla tunne kui maratoni läbinul.
Selle viimase nädala sisse mahub paljutki.
Teisipäeval, 29.mail on spordipäev, kell 9.00. – kevadine krossijooks, kaugushüpe ja pallivise ja laptuu.
Kolmapäeval läheme kogu kooliga Kihnu saarele, laseme mere- ja saaretuultel sasida juukseid ja varbaid.
Reedel ja laupäeval on hulk õpilasi Tallinnas võimlemispeo proovides ning pühapäeval peol.
Esmaspäeval, 4.juunil on veerandilõpu viktoriin ja üht-teist põnevat veel.
Teisipäeval lõpetame pidulikult õppeaasta.
Ning kolmapäeval saame olla külalisteks piirivalve lennusalga juures.
Ja siis . . . tunda on suvetuulte suurt vabadust.

Aga mais oli veel mõndagi toredat.
16.mail oli taaskord vene keele päev. Viies vene keele päev. Tordiga, juttude ja luuletustega, filmiga vahetundide ajal. Rõõmus ja mõnus nagu õpetaja Silvi Paramonovagi. Siinkohal tänusõnad Krista Aruojale, kes viis aastat tagasi selle päeva sünnile kaasa aitas.
Rahvatantsijad läksid 19.mail riburadapidi rongi peale ja tantsisid Viimsis Harjumaa tantsupäeval.
Spordiklubi talgupäeval parandasime staadioni ja remontisime suusaruumi Toomas Tõnise, Riivo Noore ja Reimo Noore näpunäidete järgi.
Suusatrenn lõpetas hooaja mõnusa koosolemise ja uute plaanidega.
Kokkuvõtmised ja punktipanekud.

Piltidel vene keele päev ja talgupäevast ennustaja-tõuguke ( Juuni tuleb kuiv, va jaanipäev, mil piserdab. Juuli tuleb mõõdukalt vihmane ja augustis kallab hoolega!) ning meeleolukas traktor. Aitäh Kristi Vahenurmele talgupiltide eest.
[slideshow]

Rubriigid: keelepäev, olnu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.