Rattapäev Kõrvemaal

Esimese veerandi viimasel koolipäeval, 21. oktoobril 2016 toimus meie koolis rattapäev, mille korraldajaks oli jällegi õpilasesindus. Ka see oli üks osa spordinädalast.

Sellel päeval kogunesid õpilased kooli kella üheksaks. Päev algas traditsioonilise veerandilõpu viktoriiniga, millele järgnes väike aktus, kus tunnustati spordipäeva parimaid. Pärast seda mindi sööma.

Kell 12 matkati ratastega Kõrvemaale. 1.-2. klassi lapsed viidi kohale bussiga.  Võidusõit  ratastel toimus 5 km rajal, mis tuli igal tiimil üheskoos läbida. Rajal oli kolm kontrollpunkti, kus meie õpetajad testisid laste teadmisi huvitavate küsimustega.

Võistluse lõppedes toimus väike autasustamine. Esimese koha nii rattapäeval kui ka kogu spordinädalal saavutas Anete võistkond.

Loviisa Vahenurm

Rubriigid: ettevõtmised, spordipäev, sport. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.