Matemaatikaolümpiaad

Teisipäeval, 7. veebruaril 2017 toimus Jüri Gümnaasiumis matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor. Aegviidu Kooli esindasin mina, Rainer Talvik.

Olümpiaad algas kell 10. Viisin asjad garderoobi ning suundusin auditooriumi, kuhu mind oli määratud. Esimene voor kestis 45 minutit. Pärast seda tuli õpilastele umbes 15-minutiline paus. Seejärel algas teine voor, mis kestis 2 tundi. Mul läks ülesannete lahendamiseks natuke üle tunni.

Sellega oli olümpiaad lõppenud ning õpilased võisid koju minna. Mina käisin enne lahkumist koolisööklas lõunat söömas. Tagasi Aegviitu jõudsin  umbes kell 13.40.

Olümpiaad oli raske, ülesannete lahendamisega tuli kõvasti pead murda. Enda arust ei läinud mul kõige paremini, aga tähtis pole võit, vaid osavõtt. Kui tuleks võimalus, sooviksin kindlasti ennast uuesti proovile panna.

Rainer Talvik

Rubriigid: olümpiaad, teemapäev, võistlus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.