Ristsõnavõistlus Amblas

Kolmapäeval, 19. aprillil toimus Ambla Lasteaed-Põhikoolis ristsõnavõistlus. Aegviidu Kooli esindasid seal kaks võistkonda: esimeses olid Roosi, Anna ning Rainer, teises Mart Villem, Raili Stina ning Loviisa. Meid saatis Aegviidu Kooli huvijuht Thea Luik.

Üritus algas kell 12.15. Esimesena hakkasid ristsõnu täitma noorimad võistlejad. Igaühele anti ristsõna lahendamiseks 10 minutit. Ka pealtvaatajad said samal ajal teha ristsõnu, et osaleda loosis.

Kui esimesel grupil nuputamisaeg täis, toimus  paus. Seejärel hakkasid koos ristsõna lahendama esimese ning teise kooliastme õpilased. Pärast lühikest vaheaega asusid võistkonna kõik liikmed koos ühte ristsõna täitma.

Esikoha sai Ambla Lasteaed-Põhikooli esimene võistkond. Aegviidu Kooli 1. võistkond saavutas neljanda ning Aegviidu Kooli 2. võistkond kaheksanda koha.

Rainer Talvik

Rubriigid: viktoriin, võistlus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.