Käisime orienteerumas

DSC09767.JPGReedel, 29. septembril 2017 kell 12.30 sõitsid Aegviidu kooli õpilased Roosi Rütman, Laurits Rütman, Ekke Tõnn Rütman, Helena Raava, Kristjan Raava, Anna-Liisa Leiten ja Kertu Noor Tamsallu  valikorienteerumisele. Kohale jõudsime kell 13.00.

Algul vaatasime stardiprotokolli ja siis laenutasime korraldaja käest SI-pulgad. Venitasime end natuke, et mitte minna orienteeruma külmalt. Treener Reimo Kaasiku andis  näpunäiteid, kuidas on mõistlik punkte läbida. Esimene start oli 14.00 ning igast vanuserühmast startis üks inimene. Stardi intervall oli 2 minutit. Kõik peale Kertu startisid kohe alguse, tema start oli umbes  kell 15.00.

Rada oli kõigile jõukohane. Minul läks ilusti, ma kogusin seitse punkti. Meie tiimil läks hästi ning saime väikekoolide arvestuses 3. koha. Oli kena ilm ja tore rada.

Helena Raava

Rubriigid: sport, võistlus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.