Õpioskuste olümpiaad

Kolmapäeval, 4. oktoobril 2017 sõitsime valla bussiga Loo kooli Harjumaa 6. kl õpilaste õpioskuste olümpiaadile. Kohale jõudsime umbes kell 11.45.

Olümpiaadi alguses läksime esimesena ruudulisse tuppa. Seal istusid meie alagrupi 5-liikmelised võistkonnad laudade taha ja enne, kui alustasime, tehti meile reeglid selgeks. Siis saime kõik endale materjalid kätte. Meil tuli lahendada ülesandeid nii matemaatika kui ka eesti keele kohta.

Kui kakskümmend minutit lahendamisaega sai täis, liikusime edasi rohelisse ruumi. Seal olid  loodusülesanded. Mina määrasin seal loomade jalajälgi. Kui seal aeg lõppes, läksime edasi kirjusse ruumi, kus oli tõlkimist, kleepimist ning kaardi ja ajalo uurimist. Pärast seda suundusime viimasesse ehk sinisesse ruumi, kus tegime kaardiga ülesandeid.

Siis läksime sööma. Kui kõhud täis, liikusime saali, kus teatati võitja. Meie kool esikümnesse ei jõudnud, aga jäime oma rühma koostööga rahule. Tagasi Aegviitu jõudsime õhtul pool neli.

Laurits Rütman

Rubriigid: olümpiaad, võistlus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.