Nukufilme vaatamas

Kolmapäeval, 18. oktoobril 2017 näidati filmifestivali “Kino maale 2017” raames Aegviidu Rahvamajas nukufilme. “Kino maale” on Eesti maapiirkondadele suunatud filmifestival. Tänavusel aastal avaldati austust stuudio Nukufilm loomingule.

9.45-10.45 vaatasid Aegviidu lasteaialapsed ning Aegviidu Kooli 1.-5. klassi õpilased Heino Parsi nukufilme “Operaator Kõps seeneriigis”, “Mardileib”, “Nael” ja “Kunksmoor”. Kell 12.30 esitati 6.-9. klassi õpilastele Hardi Volmeri loomingut: “Nõiutud saar”, “Primavera”, “Lõpuõhtu”, “Olmeheidutus” ja “Barbarid”. 19.00 oli kõigil võimalus vaadata täispikka kogupereanimatsiooni “Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu”.

Mina käisin vaatamas vaid Hardi Volmeri nukufilme. Need olid üpriski unikaalsed ning humoorikad, mulle väga meeldisid.

Rainer Talvik

Rubriigid: kultuur, teemapäev. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.