Õppekäik Kopli Ametikooli

Kolmapäeval,  22. novembril 2017 toimus 8.-9. klassi õpilaste õppekäik Tallinna Kopli Ametikooli.

Pärast kahte esimest tundi sõitsime rongiga Tallinna ja sealt trammiga edasi Koplisse. Ametikoolis võttis meid vastu kuraator, kes tutvustas meile maja. Ta näitas erinevaid klassiruume ja rääkis, kelleks on võimalik selles koolis õppida.
Lähemalt tutvustati meile sepatööd. Pärast ekskursiooni läksime puutööklassi, kus oli üles seatud väike õpituba. Ülesandeks oli valmistada puidust küünlaalus. Selleks olid juba eelnevalt valmis seatud erinevad puidust klotsid. Küünlaalust sai põletustehnikaga ka kaunistada. Kui poisid tegid puust küünlaalust, siis tüdrukud meisterdasid teises töötoas traadist ehteid. Töötoad kestsid tund aega. Siis läksime sööma.
Päev kulus kiirelt ja ei märganudki, kui meie aeg Kopli Ametikoolis sai otsa ja tuli
asuda koduteele. Sain ühe elamuse võrra rikkamaks.
Arp Aarpuu
Rubriigid: õpituba, õppekäik. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.