3.-4. klassi õppekäik Tallinna

Teisipäeval, 23. jaanuaril läks 3.-4. klass rongiga Tallinna õppekäigule.

Esiteks suunduti Eesti Lastekirjanduse Keskusesse, kus külastati Kunksmoori maja. Õpilased said palju selle tegelase kohta teada. Pärast vaatasid nad ka Eesti Lastekirjanduse Keskuse varakambrisse, kus nägid kõiki erinevaid Eesti aabitsaid.

Peale seda suunduti koos kinno, kus vaadati filmi „Ferdinand“, mis rääkis pullist, kes kasvas üles härjavõitluse piirkonnas. Tema oli aga teistsugune. Talle meeldisid lilled, loodus, aga mitte härjavõitlus ja muud sarnased asjad. Film kestis üle poolteise tunni.

Enne linnast ärasõitu käisid õpilased Selveris ja sõitsid siis rongiga Aegviitu tagasi.

Rasmus Tarassov

Grete-Marisol: Lastekirjanduse keskuses oli lahe, saime raamatutest natuke rohkem teada, kui enne teadsime.

Anett Liisa: “Ferdinandi” juures mulle meeldisid tegelased, härgade võistlus.

Anniriin: Mulle meeldis kinos ja KassMaanias ning lastekirjanduse keskuses.

Melody: KassMaania poes oli palju kassidest meisterdusi. Me isegi saime seal kassidele raha annetada, see oli põnev.

Villu: Mulle meeldis väga kinos. Mul oli seal sõpradega väga tore.

Rubriigid: õppekäik, õppetöö. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.