Ristsõnavõistlus

Kolmapäeval 11. aprillil 2018 toimus Ambla koolis ristsõnavõistlus. Meie koolist läks kaks tiimi: esimeses võistkonnas olid Anna, Laurits ja Paula Liisa, teises Genno, Maria ja Melody Rose.

Neljanda tunni lõpupoole sõitsime bussiga Amblasse. Soojenduseks saime lahendada kiiruse peale lihtsa ristsõna. Kes sai valmis, viis kohtunikele kontrollimiseks. Siis tehti lühike paus. Pärast seda hakkas võistlus peale. Esimesena lahendasid ristsõna esimese kooliastme õpilased. Sellel ajal anti ülejäänutele keerulisem ristsõna, millega hiljem tehti loosi. Lahendamiseks anti aega kümme minutit. Siis astusid võistlustulle teise kooliastme õpilased ja pärast järjekordset kümmet minutit kolmanda kooliastme võistlejad. Nooremad, kes olid juba lõpetanud, võisid oma tiimikaaslasi aidata.

Kuni tulemuste selgumiseni sõime snäkke. Aegviidu esimene võistkond saavutas kuuenda ja teine kümnenda koha. Allesjäänud ristsõnadest korraldati lõpuloos ja nii see päev lõppeski.

Maria Kubja

Rubriigid: ristsõnavõistlus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.