Toidukoolitus “Oma ja hea”

29. septembril 2018 toimus toidukoolitus, mille viis läbi Tiia Kuusk. Koolitaja ootas meid tehnoloogiaklassis. Huvilisi tuli kohale 9.

Tiia õpetas meile, kuidas teha tervislikke toite, nagu näiteks smuutisid, hummust ja kevadrulle. Minu jaoks olid need toidud uued. Hummus oli kõige maitsvam. Hummus ehk kikerhernepasta on toidumääre. Kevadrullides on täidis kas riisipaberis või tortillas. Kevadrulli sisse läks kaste, mis oli väga roheline. Siis veel kurki, kapsast ja paprikat. Smuutisid me tegime 3 liiki: roheline pomm, üks väga lilla smuuti ja astelpajusmuuti.

Minu arust oli see väga lõbus ja vahva üritus. Sain maitsta uusi toite, mida pole enne söönud.

Kreete Margareeta Kalme

Rubriigid: õpituba. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.