Trummidega külaline

Koroona tõi meie kooliellu suured muutused, näiteks kooli sünnipäeva tähistasime lustaka peo asemel väikese koosviibimisega, uude aastasse tuli lükata detsembri eelviimase nädala vahvad üritused ning koolipere peab alustama 14. detsembrist 2020 distantsõppega.

Seda suuremat rõõmu tunti üllatuskülalisest – muusik Reigo Ahvenast.

Paula Liisa: Reedel, 11. detsembril 2020 käis meil 2. ja 3. tunni ajal külas muusik Reigo Ahven. Ta oli nii laheda iseloomuga. Külaline õpetas meid Aafrika trumme ehk djembesid mängima. Ta oli väga muhe sell.

Katharina: Ta oli väga energiline ja tore. Sain palju teada ja toreda kogemuse. Mulle väga meeldis.

Rasmus R: Ta oskas väga hästi trumme mängida. Ta õpetas meilegi neid trumme ning näitas ka teisi pille.

Helena L: See oli väga lõbus ja mulle väga-väga meeldis.

Georg Rasmus: Saime trumme mängida. Selle trummiga, mis on djembe, mängisin esimest korda.

Rubriigid: külaline. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.