Matkapäev

Esmaspäeval, 07. juunil 2021 oli õpilastel teistsugune koolipäev: algklassid läksid Aegviidu ümbrusesse matkama, kuid 5.-8. klass kanuumatkale Soodla jõele.

Matk algas meil Kaksiksilla juurest ja lõppes Oru lõkkeplatsil. Retke pikkuseks oli umbes 6 kilomeetrit. Kanuus sai olla kahe või kolmekesi. Jõel oli ka palju takistusi, mida tuli ületada, näiteks maha kukkunud puud, vanad katkised sillad ja mõned kuivemad kohad, kus kanuu tuli välja tõsta.

Mina olin kanuus Helenaga ning meie startisime kõige viimastena ja lõpetasime teisena. Me olime nagu raketid ja kihutasime kõikidest peale õpetajate mööda. Meil küll kahjuks midagi ei juhtunud, kui siis ainult see, et pidime kanuu kaks korda välja tõstma ja ma libisesin mutta. Muidu saime kõigega hästi hakkama ja tõmbasime iga nurga peal drifti, et teha endale seda sõitu huvitamaks.

Kreete Margareeta Kalme

Rubriigid: matk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.