Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused

18. märtsil 2022 toimusid Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses Harjumaa MV teatesuusatamises. Aegviidu kool pani igas vanuseklassis välja nii tüdrukute kui poiste tiimi. Kokku esindas meie kooli 6 võistkonda.

Võistlust alustasid 5. kl poisid ja tüdrukud. Teises stardis läksid rajale 6.-12. kl tüdrukud ning kolmandana 6.-12. kl poisid. Aegviidu kooli tiimidest pääses poodiumile 2 võistkonda.

II koha saavutasid T 6.-7. kl arvestuses Paula Liisa Jegorov, Katharina Kanger, Carola Lass ja Lisete Solenikov.

III koha tõid T 8.-9. kl seas Anna-Liisa Leiten, Helena Raava, Anniriin Noor ning Roosi Rütman.

Raja ääres tegutses kohtunikena ka meie kooli õpilasi, kes vingelt meid ergutasid ning võistlusele kaasa elasid.

Pühapäeval, 20. veebruaril olid Harjumaa MV, kuid need olid individuaalsed. Seal osalesin meie koolist ainsa võistlejana ning saavutasin N16 vanuseklassis III koha. Mulle elasid raja kõrval kaasa minu koolikaaslased, see andis rohkelt motivatsiooni ning jõudu juurde.

Mõlemad võistluspäevad olid toredad ning uhke tunne oli enda kooli esindada.

Anna-Liisa Leiten

Rubriigid: sport, suusatamine, võistlus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.