Vabariigi aastapäev

Teine trimester lõppes 23. veebruaril. Sel päeval tähistasime kooliga Eesti Vabariigi 105. aastapäeva.

Koolipäev algas lipu heiskamisega, kus koguneti kooli ette. Lipu heiskamise au oli 9. klassist Roosi Rütmanil ja 1. klassist Romet Piibelehel.

Lipu heiskamine

Saalis toimus kogunemine, kus direktor Tiina Steinberg jagas aukirju õpilasleiutajate konkursi osalejatele Anett Liisale ja Mirjamile, geomeetria teemapäeva parimate tööde autoritele ning õnnitles trimestri sünnipäevalapsi.

Pühendati ka eraldi hetk Anett Liisale tema kooliväliste kõrgete spordisaavutuste puhul.

Kogunemine saalis

Järgmisena saabusid külalised õhuväest, kes tutvustasid lastele oma tööd ja vastasid kerkivatele küsimustele.

Toimus traditsiooniline viktoriin, kus erinevad õpilastest moodustatud võistkonnad vastasid keerukatele küsimustele, mis vajasid teadmisi ja laia silmaringi!

Päev lõppes piduliku lõunasöögiga. Pakuti isuäratavat kartulisalatit ja kaunist Eesti 105. sünnipäeva torti!

Rubriigid: autasu, vabariigi aastapäev, veerandi lõpp, viktoriin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.