Parempoolne menüü

 

 Tairi Lõugas  klassiõpetaja, inglise keel, eriklassi õpetaja

 tairi.lougas[ät]aegviidu.edu.ee

Mari Põder klassiõpetaja mari.poder[ät]aegviidu.edu.ee
Reet Kanger klassiõpetaja reet.kanger[ät]aegviidu.edu.ee
Anneliis Liblik eesti keel ja kirjandus

anneliis.liblik[ät]aegviidu.edu.ee

Natella Krigul matemaatika III kooliaste, loodusained natella.krigul[ät]aegviidu.edu.ee
Rutt Tüli inglise keel rutt.tuli[ät]aegviidu.edu.ee
Andrey Kuzichkin vene keel andrey.kuzichkin[ät]aegviidu.edu.ee
Monika Avalaid tehnoloogiaained monika.avalaid[ät]aegviidu.edu.ee
Reimo Kaasiku kehaline kasvatus reimo.kaasiku[ät]aegviidu.edu.ee
Pirjo Land klassiõpetaja, loodusained pirjo.land[ät]aegviidu.edu.ee
Lauri Leet ajalugu, ühiskond, majandusõpe lauri.leet[ät]aegviidu.edu.ee
Janne Kuuskla kehaline kasvatus/tants janne.kuuskla[ät]aegviidu.edu.ee
Liia Vöörmann-Leissoo logopeed, eripedagoog liia.leissoo[ät]aegviidu.edu.ee
Kaire-Leen Varik kunst kaireleen.varik[ät]aegviidu.edu.ee
Mikola Misjuk kehaline kasvatus mikola.misjuk[ät]aegviidu.edu.ee
Urve Kaur psühholoog urve.kaur[ät]aegviidu.edu.ee
Merike Mölder pikapäevarühm

merike.molder[ät]aegviidu.edu.ee

 

 Keiu Kask         abiõpetaja, tugiisik        keiu.kask[ät]aegviidu.edu.ee
Ülle Ulman muusikaõpetus ylle.ulman[ät]aegviidu.edu.ee
Thea Luik eriklassiõpetaja thea.luik[ät]aegviidu.edu.ee