Tiina Steinberg       direktor                tiina.steinberg[ät]aegviidu.edu.ee

Thea Luik          huvijuht/juhiabi         thea.luik[ät]aegviidu.edu.ee

Anna Tammjärv - koolitädi

Tiina Volmerson - söökla perenaine, koolitädi

ROMEK-KEIRO, ROMETH, UKU, OSKAR MIHKEL, ARABELLA-ANNMARIE, 

EMMA MIA, HUGO, JENNIFER JA RAIN!

 

 Tairi Lõugas  klassiõpetaja, inglise keel I kooliaste, väikeklassi õpetaja

 tairi.lougas[ät]aegviidu.edu.ee

Mari Põder klassiõpetaja, pikapäevarühm mari.poder[ät]aegviidu.edu.ee
Reet Kanger muusika I-II kooliaste, klassiõpetaja, inimeseõp. reet.kanger[ät]aegviidu.edu.ee
Anneliis Liblik eesti keel ja kirjandus

anneliis.liblik[ät]aegviidu.edu.ee

Natella Krigul matemaatika III kooliaste, loodusained sh keemia, füüsika) natella.krigul[ät]aegviidu.edu.ee
Rutt Tüli inglise keel I-III kooliaste rutt.tuli[ät]aegviidu.edu.ee
Silvi Paramonova vene keel silvi.paramonova[ät]aegviidu.edu.ee
Monika Avalaid tehnoloogiaained monika.avalaid[ät]aegviidu.edu.ee
Reimo Kaasiku kehaline kasvatus/suusatamine reimo.kaasiku[ät]aegviidu.edu.ee
Pirjo Land klassiõpetaja, loodusained (geograafia, bioloogia) pirjo.land[ät]aegviidu.edu.ee
Lauri Leet ajalugu, ühiskond, majandusõpe lauri.leet[ät]aegviidu.edu.ee
Janne Kuuskla kehaline kasvatus/tants janne.kuuskla[ät]aegviidu.edu.ee
Liia Vöörmann-Leissoo logopeed, eripedagoog liia.leissoo[ät]aegviidu.edu.ee
Kaire-Leen Varik kunst kaireleen.varik[ät]aegviidu.edu.ee
Mikola Misjuk kehaline kasvatus mikola.misjuk[ät]aegviidu.edu.ee
Urve Kaur psühholoog urve.kaur[ät]aegviidu.edu.ee
Merike Mölder pikapäevarühm

merike.molder[ät]aegviidu.edu.ee

 

 Keiu Kask         abiõpetaja, tugiisik        keiu.kask[ät]aegviidu.edu.ee


  

 

 

2019/2020. õppeaastal õpib Aegviidu Koolis 69 õpilast.

Huvitavaid fakte:

Kõige väiksem klass on 6 õpilast.

Kõige suurem klass on 12 õpilast. 

Liitklassid on:

  • 3. ja 4.klass
  • 5. ja 6.klass
  • 7. ja 8.klass

 

 

Poisse on rohkem kui tüdrukuid.

 

Klassijuhatajad on:

1. kl  Pirjo Land

2. kl Tairi Lõugas

3. ja 4. kl Mari Põder

5. ja 6. kl Reet Kanger

7. ja 8. kl Anneliis Liblik

9. kl Natella Krigul