Tairi Lõugas klassiõpetaja, inglise keel tairi.lougas[ät]aegviidu.edu.ee
 Mari Põder klassiõpetaja mari.poder[ät]aegviidu.edu.ee
 Reet Kanger klassiõpetaja reet.kanger[ät]aegviidu.edu.ee
 Anneliis Liblik eesti keel ja kirjandus anneliis.liblik[ät]aegviidu.edu.ee
 Natella Krigul matemaatika III kooliaste, loodusained natella.krigul[ät]aegviidu.edu.ee
 Rutt Tüli inglise keel rutt.tuli[ät]aegviidu.edu.ee
 Andrey Kuzichkin vene keel andrey.kuzichkin[ät]aegviidu.edu.ee
 Monika Avalaid tehnoloogiaained monika.avalaid[ät]aegviidu.edu.ee
 Reimo Kaasiku kehaline kasvatus reimo.kaasiku[ät]aegviidu.edu.ee
 Pirjo Land klassiõpetaja, loodusained pirjo.land[ät]aegviidu.edu.ee
 Julia Aparin ajalugu, ühiskond, majandusõpe, inglise keel julia.aparin[ät]aegviidu.edu.ee
 Janne Kuuskla kehaline kasvatus/tants janne.kuuskla[ät]aegviidu.edu.ee
 Liia Vöörmann-Leissoo logopeed, eripedagoog liia.leissoo[ät]aegviidu.edu.ee
 Kaire-Leen Suur kunst, tööõpetus kaire.varik[ät]aegviidu.edu.ee
 Rasmus Tõnisson kehaline kasvatus rasmus.tonisson[ät]aegviidu.edu.ee
 Urve Kaur psühholoog urve.kaur[ät]aegviidu.edu.ee
 Merike Mölder pikapäevarühm merike.molder[ät]aegviidu.edu.ee

 Keiu Kask        abiõpetaja, tugiisik       keiu.kask[ät]aegviidu.edu.ee
 Ingrid Orumaa  muusikaõpetus ingrid.orumaa[ät]aegviidu.edu.ee
 Thea Luik eriklassiõpetaja, huvijuht thea.luik[ät]aegviidu.edu.ee