Perepäev

Reedel, 12. mail toimus 23. traditsiooniline Aegviidu Kooli perepäev. Lapsed ja lapsevanemad kogunesid kell 18:00 spordihoonesse, kus õpilased valmistusid esinemiseks. Oodata oli laulmist, tantsimist, lugude pajatamist, luuletuste esitamist ning akrobaatilist parkuuri!

Esimesena astusid esinema 1. ja 2. klass tantsudega “Täna on üks ilus ilm”, “Me lähme rukist lõikama” ning “Ploomid, lapsed, herilased”.

Ka 3. klassi tüdrukud esitasid kaks tantsu: “Pärliineke” ja „Kreeka tants“

1. klass laulis Airi Liiva loo “Sulle-mulle”.

4. ja 5. klass esinesid tantsudega “Kaera-Jaan” ja “Kadrel”

2. klassi õpilased Gloria, Teele ja Maru Samuel laulsid Eeva Talsi ja Aapo Ilvese laulu “Maailm heliseb”.

3. klassi Henri pajatas loo ussikuningast.

Riine Pajusaare laulu “Ilmatu rock” esitas 4. klass.

5. klassi õpilased Mirjam ja Marten lugesid ette Lauri Räpi ja Artur Alliksaare luulet.

Airi Liiva laulu “Sõbraga” esitas 3. klass.

“Pulgatantsu” tantsisid 6. klassi poisid.

7. klass esitas Trafficu lugu “Üks kord veel”.

Rahvajutu vanapaganast ja mesipuust esitas 7. klassi Lukas.

Jerry Leiberi ja Henno Käo pala “Kikilips” laulsid 5. ja 6. klass.

Esinesid 1.-3. klassi showtantsijad.

8. klass esines lauluga “Sunshine reggae” ja 9. klass lauluga „Heikiga“.

Esinesid Aegviidu showtantsijad, kus oli lapsi lasteaiast seitsmenda
klassini.

Vladislav Koržetsi ja Juhan Viidingu luulet lugesid 9. klassi õpilased Roosi ja Mart Villem.

Aegviidu Kooli mudilaskoor esitas kaks laulu: Riine Pajusaare “Nalja nabani” ning Piret Laikre ja Ivar Letti “Kõnnin Eestimaa külas”.

Lustlikke liisusalme esitas 1. klass.

Kontserdi lõppaktiks esinesid akrobaatilised parkuurijad Maru Samuel, Georg, Mirjam,
Paula Liisa, Roosi ja Anniriin.

Kooli saalis ootas esinejaid ja publikut kook ja muud suupisted, mida sai koos nautida. Enne perepäeva lõppu oli võimalik saada näomaalingut kunstiõpetaja Kaire-Leenilt ja ta abilistelt!

Rubriigid: perepäev, Uncategorised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.