Lõpukell

Esmaspäeval, 29. mail 2023 helises koolis 9. klassile viimane koolikell. Hommikul jõudsid kooli lapsikutes ja mängulistes rõivastes lõpetajad, kaasas kaisukarud ja veepüstolid. Tutipeo alguseks juhatas esimene klass meie lõpetajad koolimaja ette istuma, kus kordamööda kõik klassid edastasid üheksandikele head soovid tulevikuks ning andsid neile toredad kingitused. Ka direktor ja klassijuhatajad jagasid oma innustavaid sõnu.

Traditsiooniliselt oli 8. klassil kohustus panna 9. klassi õpilased proovile. See aasta toimus smuuti loterii, kus kinniseotud silmadega lõpetajad valisid smuuti jaoks erinevaid toiduaineid. Meeldivad toiduained olid banaanid, õunad ja maasikad. Vältida püüti aga kilu, sinepit, keedumuna, sibulat ja hapukurki. Ühelgi õpilasel ei vedanud saada täiesti tavalist smuutit, kuid kõik jõid julgelt klaasi lõpuni! Kogu koolipere jaoks oli see lõbus ja meeldejääv päev!

Rubriigid: 9.klass, tutipäev, tutipidu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.