Lemmikõpetaja 2017 – Reet Kanger

DSC09289

Maikuus valisid õpilased selle aasta lemmikõpetaja. Võrdväärseid nominente oli päris mitu. Kõige rohkem hääli sai muusika- ja klassiõpetaja Reet Kanger.                                                                                                                                                                                          Õpilased iseloomustasid teda järgmiselt:                                                                                     Lõbus ja tore õpetaja, erineb selle poolest, et pole nii ametlik.                                                  Teeb teemad hästi selgeks.                                                                                                                   Lõbus õpetaja. Tundides on väga hea temaga millegi kohta rääkida.                                         Teeb tunnid lõbusaks.                                                                                                                     Tore ning arusaadav.                                                                                                                            Ta on naljakas ja ei tee sind kurvaks, kui sul on matemaatikas palju vigu.                               Tema tunnid on väga toredad.

Palju õnne!!!

Rubriigid: lemmikõpetaja. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.