Lasteaiatasu

Aegviidu Kool ja Aegviidu Lasteaed
  • Lasteaiatasu koosneb osalustasust ja toidurahast.
  • Osalustasu maksab lapsevanem alati terve kalendrikuu eest olenemata lapse lasteaias oldud päevade arvust.

Lasteaia osalustasu mõlema lapsevanema Anija valla sissekirjutusega on järgmine:

• 6,5% Vabariigi Valitsuse poolt jooksvaks aastaks kehtestatud kuu töötasu alammäärast, mis on 53,30 € kui laps pärineb 1-2 lapselisest perest
  • 6% Vabariigi Valitsuse poolt jooksvaks aastaks kehtestatud kuu töötasu alammäärast, mis on 49,20 € kui laps pärineb 3 lapselisest perest
  • 4,5% Vabariigi Valitsuse poolt jooksvaks aastaks kehtestatud kuu töötasu alammäärast, mis on 36,90 € kui laps pärineb 4 ja enama lapselisest perest
  • 3% Vabariigi Valitsuse poolt jooksvaks aastaks kehtestatud kuu töötasu alammäärast kuus, mis on 106,60 € (kui lapse ja mõlema vanema või üksikvanema elukoht ei ole Anija vald)
  • Laste toidupäevaraha on 2 eurot. Hommikusöök 0,5€, õhtusöök 0,5€ ja lõunasöök maksab 1€
  • Kui laps ei söö kõiki toidukordi, siis on avalduse alusel võimalik tasuda toidukordade eest ka osaliselt.

Osalustasu alusdokumendiks on Anija vallavolikogu määrus nr 71 (16.04.2020) “Koolieelses lasteasutuses lastevanemate poolt kaetavate kulude katmise korra kehtestamine”.

Tutvuda saab siit: https://www.riigiteataja.ee/akt/423042020002