Aegviidu Kooli lasteaia Mesitaru maja ametlik avamine

Aegviidu Kool ja Aegviidu Lasteaed

3. september, 2024 avati ametlikult Mesitaru maja. Nüüd võib öelda, et meie rekonstrueeritud moodne Aegviidu Kooli lasteaia maja on nüüd ametlikult avatud kõigile lastele, kes juba on ja on tulemas meie lasteaeda.

Tahame tänada väga Anija valla esindajaid, Tesron Ehituse meeskonda, meie ehituse järelvalvet Reino Lõhmust ja meie kannatlikke lapsevanemaid, kelle toetuse ja abiga on Mesitaru maja saanud uue kuue ja moodsad lahendused.

Täname ka tulnud külalisi ning meie hoolekogu esindajaid heade soovide ja kingituste eest.

Veel suured tänusõnad Valgusmeedia MTÜ-le, kes tegi meie Mesitaru maja avamisüritustest armsa video ja fotod.

Sündmust kajastas ka sõnumitooja. Artikkel asub siin:

Tänulik Aegiidu Kooli lasteaia pere

Sündmuste kalender