Õpetajate päev

Aegviidu Kool ja Aegviidu Lasteaed

5. oktoobril tähistatakse õpetajate päeva.
Aegviidu Kool ja lasteaed tähistasid, 04.10.2024 õpetajate päeva.
Koolimajas võtsid meie kooli 9. klassi õpilased koolijuhtimise üle ja koolipäev kulges nende kindlates kätes.
Lasteaias toimetasid aga meie armsad vanemad ja kokk koos oma abiga. Samal ajal said õpetajad ja teised lasteaia töötajad osa ühisest kinost Aegviidu rahvamajas. Vaatasime koos tuntud Eesti filmi “Seenelkäik” ja krõbistasime popkorni nagu päris kinos.
Täname meie kooli ja lasteaia hoolekogut, Aegviidu Rahvamaja peret ja Anija Valla kultuurikeskuse juhatajat Veiko Veiert-it, tänu kellele oli meil tõeliselt vahva ja meelde jääv õpetajate päev.
Me oleme väga uhked vahva traditsiooni üle, mis on juba mitmeid aastaid hoolekogu liikmete eestvedamisel lasteaias toimunud ja on nüüd kaasanud ka meie koolipere lisaks lasteaiaperele õpetajate päeva veidi eriliselt veetma.
Tahame tänada ka kõiki lasteaia lapsevanemaid hea koostöö, väikeste meenete, tunnustuse ning märkamise eest.

Väga tänulik Aegviidu kooli ja lasteaiapere

Sündmuste kalender