Võistlus “Naer on terviseks” tulemused

20191009_102148[1].jpg2019. a kevadel tegelesid meie kooli 5. ja 6. klassi õpilased kodu-uurimusliku tööga: nad panid kirja oma suguseltsis juhtunud naljakaid sündmusi ning püüdsid välja selgitada suguvõsa suurimat naljameest. Valmisid uurimistööd teemal “Naer on terviseks”. Viis neist uurimustest saadeti väikeste kodu-uurijate konkursile Paidesse.

6. septembril 2019 autasustati tänupäeval järgmisi uurimistööde koostajaid:

SA Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa muuseumi eripreemiad

3.-4. klass

Tubli koolilugude temaatiline võistlustöö                                                                                   Mia Marta Alaver TERA Peedu kool (juhendajad Lea Sinisaar, Helju Sarapuu)

Tubli oma mälestustele tuginenud uurimistöö                                                                    Kristelle Torn Vastseliina Gümnaasium (Terje Mägi, Kertu Torn)

Väga põnev ja põhjalik uurimistöö                                                                                                Kaisa Liivak Lasila Põhikool (Tiina Rumm, Kadri Liivak)

5.-6. klass

Nalja olemuse parim väljatoomine                                                                                           Maris Toropov Aravete Keskkool (Janne Palu, Teele Kask)

Väga põhjalik ja põnev uurimistöö                                                                                       Rasmus Tommula Aravete Keskkool (Janne Palu, Teri Tommula)

Ajakirja Hea Laps preemiad

Mia Laube Märjamaa Gümnaasium (Eve Burmeister)

Carl Randmets Simuna Kool (Siiri Kanarbik)

Kristi Malm Lümanda Põhikool (Kairit Kiisla)

Kiidukirjade ehk peapreemiate saajad

3.-4. klass

Kaisa Liivak Lasila Põhikool (juhendajad Tiina Rumm, Kadri Liivak)

Laureen Paunmaa Märjamaa Gümnaasium (Eve Burmeister)

Kristelle Torn Vastseliina Gümnaasium (Terje Mägi, Kertu Torn)

Pauliine Velbaum Suure-Jaani Kool (Aili Velbaum)

Roosi Matilda Padari Jüri Gümnaasium (Pille Raudam, Piibe Padari)

Otto Magnus Tihhonov Jüri Gümnaasium (Pille Raudam, Taimi Tihhonov)

Liisi Kongas Jüri Gümnaasium (Pille Raudam, Rutt Kongas, Olav Kongas)

5.-6. klass

Kristi Malm Lümanda Põhikool (Kairit Kiisla)

Kreete Margareeta Kalme Aegviidu Kool (Anneliis Liblik)

Rasmus Tarassov Aegviidu Kool (Anneliis Liblik)

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.