Õpetaja Raini mälumäng

Neljapäeval, 14. novembril 2019 toimus Aruküla Põhikoolis õpetaja Raini mälumängu 2. voor. Aegviidu kooli õpilastest osalesid seal Raili Stina, Annabel, Anna, Genno, Martin Joonas, Ly, Laurits ja Mihkel. Meiega tuli kaasa ka ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Lauri Leet.

Kell 11.45 alustasime Aegviidust sõitu ja umbes kell 12.25 olime Aruküla Põhikoolis. Aegviidu I tiimi kuulusid Martin Joonas, Ly, Mihkel ja Laurits ja II tiimi Raili Stina, Annabel, Anna ja Genno. Küsimused ei olnud eriti rasked, aga mõned tekitasid palju mõtlemist. Näiteks olid seal ajalooteemalised küsimused, mille vastust olime kuulnud, aga vastamise hetkel ei tulnud meelde.

Kui kõik küsimused olid esitatud, jäime ootama punktiskoori. Õpetaja Raini mälumängu 2. vooru võitjaks osutus Aruküla I võistkond. Aegviidu II saavutas teise koha ja Aegviidu I kolmanda kohta. Pärast mälumängu sõitsime  tagasi Aegviitu. Selline see päev meil oligi.

Genno Peegel

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.