Vaheajale!!!

Reede, 21. veebruar 2020 oli viimane koolipäev enne talvevaheajale minekut. Tunnid algasid nagu tavaliselt pool üheksa. Vabariigi aastapäeva auks heiskasid 1. kl õpilane Rometh ja 9. kl õpilane Raili Stina meie riigilipu ja koolipere laulis hümni.

Pärast seda tuli viktoriin, kus kõik küsimused olid seotud Eestiga. Kui mälumäng lõppes, kohtusime külalisega, Tartu Ülikooli doktorant Iris Reinulaga, kes rääkis meile, kuidas aidata kaasa looduse mitmekesisusele ja miks seda üldse vaja teha on.

Pärast seda käisime söömas. Lõpuks õnnitleti sünnipäevalapsi ja tunnustati õpilasi, kes olid võistlustel tublilt esinenud. Sellega algas ka vaheaeg, mis on kindlasti lahe.

Laurits Rütman

Rubriigid: vabariigi aastapäev, viktoriin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.