Orienteerumine on äge

Reedel, 25. septembril 2020 toimus Palojärvel üle-eestiline koolidevaheline võistlus valikorienteerumises. Startisime koolist peale esimest tundi ja suundusime Lõuna-Eestisse. Sõit oli päris pikk, aga oligi hea, kuna saime energiat koguda.

Võistluskohta jõudsime natuke pärast kümmet. Registreerisime end ning hakkasime sooja tegema. Võistlus ise algas 11.00. Vanuseklassid läksid rajale läbisegi. Kuna tegu oli valikorienteerumisega, võis punkte võtta suvalises järjekorras. Tänu sellele oli rada ka algajatele jõukohane. Vastavalt vanuseklassidele oli rajal aega 1 tund ja 45 minutit.

Pärast võistlust sõime kõhud täis ning hakkasimegi koju sõitma.Võistlus oli iseenesest edukas, kuna saime kolmanda koha. Juhuuu!

Helena Raava

Rubriigid: orienteerumine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.