Rahvajuttude pajatamine

Kolmapäeval, 26.05.2021 toimus meie koolis 14. korda rahvajuttude pajatamine. Üritus algas 4. tunni ajal ning rahvajutte asus esitama 18 õpilast. Alustasid nooremad jutuvestjad ning lõpetasid vanemad.

Vanuseklasside võitjad olid:

1.-3. klassis jagasid esimest-teist kohta Johan Puusepp ja Henri Suurkaev, kolmas oli Liisi Tüli.

4.-6. klassi õpilaste hulgas võidutses Arabella Suik, teist-kolmandat kohta jagasid Markus Tarassov ja Lisete Solenikov.

7.-9. klassi jutuvestjatest võidutses Kreete Margareeta Kalme, teiseks tuli Laurits Rütman ja kolmandaks Roosi Rütman.

Toimus ka publikuhääletus ning ülekaalukalt valiti kuulajate lemmikuks Arabella Suik.

Pärast autasustamist jagati ka muid preemiaid ja tänukirju. Näiteks kuulutati välja igast klassist ilusaima käekirjaga õpilane. Samuti tänati Harjumaa omaloomingukonkursil tunnustuse saavutanud õpilasi.

Üritus lõppes umbes 6. tunni ajal ning tunde pärast ei olnud. See oli vahva päev ning mulle väga meeldib, et meie koolis on sellised traditsioonid.

Roosi Rütman

Rubriigid: rahvajuttude pajatamine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.