Emakeelepäev

Emakeelepäeva puhul toimus 14. märtsil traditsiooniline rahvajuttude pajatamine ning kuulutati välja ka parima käekirja konkursi võitjad.

Pajatamise traditsioon kestab Aegviidu Koolis juba 16. aastat. Parimad esinejad said auhinnaks tänukirjad ja võisid valida endale meelepärase raamatu.

Parimateks valiti järgmised pajatajad:

Noorem vanuserühm (1.-3. kl) I koht – Henri Suurkaev, II – Maru Samuel Mustonen, III – Johan Puusepp

Keskmine vanuserühm (4.-6. kl) I koht – Mattias Turgan, II – Georg Ilavski, III – Uku Lumila ja Mirjam Noor

Vanem vanuserühm (7.-9. kl) I koht – Lukas Lumila, II – Helena Land, III – Carola Lass

Lukas Lumila sai valitud publiku lemmikuks tänu oma kaasahaaravale ja karismaatilisele esinemisstiilile. Tema esinemist saab vaadata siin.

Kaunimad käekirjad kuulusid järgnevatele õpilastele:

1. klass – Astrid Leno Värk
  2. klass – Teele Lõugas
  3. klass – Liisi Tüli
  4. klass – Emma Mia Rosin
  5. klass – Emmi-Liis Jõeleht
  6. klass – Mattias Turgan
  7. klass – Evelina Taran
  8. klass – Miabel Diana Gurney
  9. klass – Roosi Rütman
Rubriigid: emakeelepäev, rahvajuttude pajatamine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.