ÕE laager

29.-30. septembril 2016 käisid meie kooli õpilased Loviisa, Kertu, Martin Joonas, Viktoria ja Laurits Säreveres JAAAAA koolide õpilasesinduste (ÕE) laagris.

Kui me Järvamaa  Kutsehariduskeskusesse jõudsime, pidas Aravete keskkooli direktor avakõne ja seejärel rääkis Reelika Lepik meile sellest, kuidas olla ettevõtlik ning kust/kuidas partnereid kaasata. Mängisime ka ideemängu „Da Vinci“, kust saime päris häid mõtteid koolipäevade huvitavamaks tegemiseks.

Meile käisid rääkimas ka Türi Gümnaasiumi ja Türi Põhikooli õpilasesindused, mida põnevat nemad oma koolis on teinud. Pärast seda olid ühistegevused. Mängisime erinevaid mänge ja siis läksimegi magama.

Reedel, 30. septembril käisid Carolyn Mets ja Riin Luks rääkimas „Nopi üles“ projektist, mis rahastab noorteprojekte. Pärast seda tehti lühike kokkuvõte ja mõned mängud ning algaski kojusõit.

Üritus oli väga huvitav ja motiveeriv. Loodan, et järgmistel aastatel on oodata samalaadseid üritusi.

Kertu Noor

Rubriigid: ettevõtmised, laager, õpituba, projekt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.