Orienteerumispäev

Esmaspäeval, 17.10.16 toimus meie koolis ÕE eestvedamisel ja korraldamisel orienteerumispäev. Idee sai alguse Säreveres “DaVincit” mängides ja õnneks sai see ka teostatud.

Üle kogu alevi oli üles pandud 12 kontrollpunkti. Kõik seitse võistkonda said piirkonna kaardi. Esimesena startis Markus Henri tiim. Raja läbimiseks kulus orienteerujail 20-30 minutit. Kui üritus lõppes, korjasin punktid kokku. Võistluse ajal sai tehtud ka mitmeid fotosid, mida võib leida kooli Facebooki lehelt.

Minu arust oli üritus tore, samuti oli seda huvitav korraldada. Neljapäeval, 20.10.16 toimub järgmine üritus, milleks on takistusraja teatejooks.

Kertu Noor

Rubriigid: ettevõtmised, õpilasesindus, orienteerumine, sport. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.