Nukitsa konkurss

Nukitsa konkurss on Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt korraldatav lugejaküsitlus, kus kahe viimase aasta lastekirjanduse hulgast selgitavad 10-16aastased lapsed hääletamise teel välja populaarseima lastekirjaniku ja -raamatukunstniku. Oma lemmikutele andsid hääle ka Aegviidu kooli õpilased.

Kreete Margareete Kalme: 16. jaanuaril 2018 läksid viienda klassi õpilased Aegviidu raamatukokku, et osaleda Nukitsa konkursil. Igaüks pidi valima paljude raamatute seast ühe, mille sisu talle meeldis. Kui see oli välja valitud, tuli leida enda jaoks ilusaimate  illustratsioonidega raamat. Siis panime hääletussedelile kirja nii lastekirjaniku kui ka kunstniku nime ning lisasime oma andmed. Kellel aega üle jäi, luges tunni lõpuni raamatut. Mina olen igatahes väga põnevil konkursi pärast. Soovin kõikidele lastekirjanikele ja illustraatoritele konkursil õnne ja edu!

Rubriigid: konkurss, kultuur. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.