Öömatk

Esimest korda nelja aasta jooksul korraldas Aegviidu looduskeskus  Aegviidu kooli õpilastele öömatka. See toimus Nelijärve ,,mägedes.” Nikerjärve telkimisplatsile koguneti kella 17.30-ks.

Rada oli tähistatud helkuritega ja võistkonnad liigusid taskulampidega. Rajal tuli vastata neljale küsimusele, mis olid seotud Eesti maastiku või Aegviiduga. Igale võistkonnale anti  igaks juhuks kaks pliiatsit ja kaks paberit, et  kui üks nendes juhtub ära kaduma või katki minema. Meeskonnad olid samad, mis selle aasta kooliviktoriinidelgi.

Peale matka said kõik kartulivahvleid, nii tavalisi kui ka suitsujuustumaitselisi. Pärast lihtsalt räägiti juttu ja sõödi vahvleid, samal ajal kui kohtunikud vastusepabereid üle vaatasid. Võistlus oli ainult õigesti vastatud küsimuste peale ja kiirusega polnud midagi pistmist. Võitjaks osutus Joonase võistkond. Nad said auhinnaks hulgaliselt kartulivahvleid. Pärast seda läksid kõik koju, kes jala, kes rattaga.

Rasmus Tarassov

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.