Noorpäästjad Rõngus

Reedel, 3. mail 2019 toimus Rõngus päästealane võistlus. Meie koolist osales 5 võistkonda. Osalejad pidid kooli tulema kell 7.45.

Kui võistluskohta jõudsime, oli meil natuke aega, et rada üle vaadata. Harjutades olime umbes  samasugust rada varemgi läbi teinud. Igale tiimiliikmele oli üks oma ülesanne ja üks koos teistega. Kõik tegevused oli seotud päästmisega.

Kui rada oli läbitud, sai minna sisse sooja või mängida mänge, mis olid sealsete kohalike vabatahtlike korraldatud. Pärast seda, kui kõik meeskonnad olid oma aja kirja saanud, läksime sööma. Umbes poole ühe ajal  toimus autasustamine. Meie koolil läks hästi: nooremas vanusegrupis saavutati II koht ja vanemas samuti II koht. Tagasiteel viis juhendaja meid Rõngu Pagarisse.

II koha tõid meile  noorematest Anniriin, Roosi, Helena, Markus-Erik ning vanematest Maria, Uku, Laurits, Rasmus.

Maria Kubja

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.